Фахівці Українського державного центру радіочастот сприяли введенню в дію нового аналогового телевізійного передавача потужністю 10 кіловат для збільшення зони впевненого прийому національних програм УТ-1, «Суспільне мовлення» в північних районах Чернігівщини. Ці роботи були виконані на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Як повідомив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіослужби Департаменту радіослужби держпідприємства Олександр Бондаренко, спеціалісти провели відповідні розрахунки щодо можливості підвищення потужності передавача з 5 до 10 кВт, який встановлено на радіотелевізійній передавальній станції «Холми» Чернігівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення..

«Це дозволить мешканцям Корюківського, Семенівського, Новгород-Сіверського та інших районів Чернігівської області приймати сигнали національних програм гарної якості. І що важливо – встановлення передавача надасть можливість запобігти впливу російської пропаганди на людей», – наголосив Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР також сприяли відновленню мовлення на звільнених територіях Луганщини, провівши розрахунки частот для передавачів, отриманих з Литви, а також працюють над розрахунками частот для мовлення передавачів на Станицю Луганську, Новоайдар та Попасну.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search