Український державний центр радіочастот  надзвичайно серйозно поставився до підготовки проведення фінальних матчів УЄФА-2018.  До компетенції підприємства входить важлива частина завдань – забезпечення необхідним радіочастотним ресурсом радіоелектронних засобів та інших пристроїв, які будуть застосовуватись під час спортивних подій. Також постійне проведення частотного радіомоніторингу засобів телекомунікацій для беззавадої роботи, у тому числі трансляції подій.

Із сьогоднішнього дня підрозділ радіочастотного контролю УДЦР за допомогою стаціонарних мобільних станцій контролю та переносних пеленгаторів регулярно  здійснюватиме  радіочастотний моніторинг для виявлення та усунення можливих радіозавад у зонах цифрового забезпечення підготовки та проведення фіналів, які будуть проходити 24-го на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського та 26-го на НСК «Олімпійський».

Варто зазначити, що УДЦР уже має практичний досвід участі в таких масштабних заходах, успішно забезпечивши зв’язком без завад  Євро – 2012 та Євробачення – 2017.

 

Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=w2O7vd-GsOw

 

05 травня 2018

Start typing and press Enter to search