У рамках проекту учні Київської Малої академії наук відвідали Український державний центр радіочастот, де ознайомилися з його важливими завданнями у сфері радіочастотного менеджменту.

Під час перебування на підприємстві досвідчені фахівці-практики показали школярам Центр з сертифікації, де вони побачили лабораторії  з випробувань продукції, яка використовується у різних галузях промисловості.

Спеціалісти Департаменту радіочастотного моніторингу ознайомили екскурсантів з пунктом управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу, а також комплексом супутникового радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку.

Школярі переконалися, що робота фахівців відповідного напрямку є досить важливою і потребує глибоких теоретичних знань та хороших практичних навичок.

Настрій школярів, цікавість багатьма питаннями, які виникали по ходу екскурсії, свідчить про те, що вони задоволені побаченим в УДЦР.  Можливо ця зустріч й вплине на майбутній вибір професії.

Керівництво Київської Малої академії наук учнівської молоді висловило щиру вдячність керівництву УДЦР за  плідну співпрацю.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search