Про це прес-службі повідомили фахівці повірочної лабораторії відділу метрології. Наразі для участі в міжлабораторних порівняннях з метою підвищення технічної компетенції фахівців УДЦР задіяні інженери повірочної лабораторії та лабораторне еталонне обладнання, зокрема генератори і аналізатори спектру.

Така перевірка кваліфікації дає можливість визначити рівень компетентності та технічної готовності персоналу і обладнання УДЦР на виконання робіт з  калібрування ЗВТ.

«Участь у міжлабораторних програмах надає повірочній лабораторії УДЦР незалежну та надійну оцінку рівня виконання та якості результатів вимірювань на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017, можливість вдосконалити власні внутрішні процедури контролю якості в лабораторіях, надати додаткову оцінку їх спроможності щодо калібрування ЗВТ», – повідомив провідний інженер з метрології Ігор Пашкевич.

Міжлабораторні порівняння є обов’язковим і невід’ємним елементом зовнішнього контролю системи якості  лабораторії та відіграють важливу роль як під час акредитації лабораторії, так і під час її функціонування.

 

05 жовтня 2018

 

 

 

Start typing and press Enter to search