Підготовка держпідприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. є на сьогодні одним із головних завдань фахівців структурних підрозділів департаменту господарського та ресурсного забезпечення. Реалізація відповідних заходів стартувала відразу після закінчення минулого осінньо-зимового періоду.

Про це розповів директор з господарсько-ресурсного напрямку УДЦР Ігор Бойко.

«Ми провели досить серйозну роботу з накопичення ресурсів, розуміючи, що підготовкою до нового осінньо-зимового періоду потрібно займатися заздалегідь. Наявні ресурси тепер дозволяють нам виконати заплановані роботи і створити оптимальні умови для функціонування держпідприємства у холодну пору року», – зазначив директор.

Крім традиційного обстеження технічного стану будівель і споруд, інженерних мереж, газових котелень та теплопунктів, поточних ремонтів будівель та приміщень різного призначення, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, продовжується реалізація енергозберігаючих заходів.

За словами Ігоря Бойка, це є особливо актуальним питанням в умовах сьогодення, коли на порядку денному – скорочення споживання газу та економія інших енергоносіїв. Реалізація завдань з енергозбереження дозволяє економити кошти держпідприємства.

Варто зазначити, що для опалення приміщень, забезпечення гарячою водою, у 2017 році спожито газу 253,3 тис. куб. м., що склало економію до встановлених лімітів близько 600 тис. грн.. За сім місяців поточного року вже зекономлено майже 550 тисяч гривень.  Близько 100 тис.грн. вдалося заощадити і за рахунок економії електроенергії.

Також на сьогоднішній день на підприємстві планово проводяться профілактично-ремонтні роботи на водоочисному обладнанні та на артезіанських свердловинах, готується комунальна техніка, здійснюється сезонне обслуговування автомобілів,  а також триває підготовка зелених насаджень до зими.

Ігор Бойко відзначив, що кампанія з підготовки до функціонування держпідприємства у холодну пору року вже на фінішній прямій. На сьогодні ступінь готовності об’єктів до зими складає 90 відсотків.

«Ми сподіваємося, що роботи завершимо вчасно, і таким чином забезпечимо нашим фахівцям комфортні умови праці в осінньо-зимовий період», – сказав директор з господарсько-ресурсного напрямку держпідприємства.

Заходи підготовки до роботи в осінньо-зимовий період_2018-1921 вересня 2018

Start typing and press Enter to search