Український державний центр радіочастот розгорнув у місті Києві комплекс новітньої системи радіомоніторингу RFEye Siteу у складі трьох станцій, що управляються дистанційно. Основним завданням, яке переслідує розгортання й експлуатація комплексів, є проведення тестових випробувань з метою визначення функціональних і технічних можливостей обладнання в інтересах вирішення задач радіомоніторингу в умовах складної реальної електромагнітної обстановки та апробації нових методів радіомоніторингу.

2013-02-11_01

Втілити це унікальне технічне рішення допомогла компанія CRFS Ltd. (Кембридж, Великобританія), на підставі технічного завдання, розробленого УДЦР, з урахуванням потреб вирішення завдань радіомоніторингу радіоелектронних засобів, а також вимог МСЕ до сучасного обладнання радіомоніторингу.

Як повідомили в управлінні науково-методичного забезпечення УДЦР, комплекси радіочастотного моніторингу мають забезпечити виявлення радіовипромінювання у діапазоні частот від 20 МГц до 6 ГГц і визначення місцезнаходження джерел аналогових і цифрових сигналів.

Start typing and press Enter to search