Сьогодні фахівці УДЦР для представників телеканалу «1+1» та телеканалу «Інтер» провели демонстрацію роботи мобільної спеціалізованої станції технічного радіоконтролю «Атлас-77» за допомогою якої здійснюється оцінка зон покриття мережею цифрового наземного телевізійного мовлення.

Як зазначив заступник директора департаменту радіочастотного моніторингу та забезпечення автоматизованої системи радіочастотного моніторингу Андрій Безорчук, за допомогою спеціалізованої станції «Атлас-77» фахівці мають змогу проводити контроль та отримувати достовірні результати зон покриття цифровим телебаченням на території всієї України.

«Наші спеціалісти розповіли про особливості проведення вимірювання мереж за допомогою аналізаторів спектру та аналізаторів телевізійних сигналів і продемонстрували основні можливості мобільної спеціалізованої станції технічного радіоконтролю «Атлас-77», – сказав Андрій Безорчук.

Також Андрій Безорчук повідомив, що згідно замовлення з наступного тижня спеціалізовані станції технічного радіоконтролю «Атлас-77» розпочинають свою роботу на Волині.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search