За результатами випробувань мобільного персонального відеореєстратора підтверджено його відповідність вимогам технічних регламентів

В рамках надання послуг Замовникам щодо оцінки відповідності продукції, повідомив прес-службі начальник Центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко, на базі Випробувального центру ЦС УДЦР здійснено комплексне випробування окремих видів технічних засобів для нової поліції України.

За допомогою засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання кращих світових виробників фахівці Випробувального центру провели комплексні випробування мобільного персонального відеореєстратора моделі DMT1 з GPS – приймачем в комплекті з пристроєм заряджання і збереження інформації.

За результатами випробувань підтверджено відповідність обладнання вимогам технічних регламентів.

Якість робіт, проведених Центром з сертифікації Українського державного центру, як повідомляє Олександр Лисенко, повністю задовольняє наших замовників. Свідченням цього є листи-подяки, які надходять на адресу УДЦР.

Нещодавно, наприклад, у Випробувальному центрі ЦС УДЦР були проведені випробування продукції, призначеної для експорту в країни ЄС на відповідність міжнародним стандартам. Протоколи випробувань були подані до нотифікованих європейських органів з оцінки відповідності – British Approvals Board for Telecommunications (TÜV SÜD BABT) та International Center for Quality Certification–ICQC” (Республіка Латвія) для отримання сертифікату з оцінки відповідності технічних засобів стандартам ЄС.

Європейські колеги високо оцінили діяльність ЦС УДЦР, відзначивши високий рівень підготовки протоколів та якість проведених фахівцями випробувань.

Для довідки: Центр з сертифікації УДЦР, є лідером на ринку тестування РЕЗ (ВП). Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють ЦС проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема, космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

Низка випробувань продукції в частині вимірювань параметрів ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів є унікальними для України. Технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість випробувань неодноразово підтверджена проведенням порівняльних випробувань з провідними лабораторіями світу.

ЦС укомплектований висококваліфікованими спеціалістами, має підготовлений штат аудиторів, що дозволяє самостійно проводити комплекс робіт з оцінки відповідності технічних засобів.

Центр з сертифікації УДЦР завжди діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search