Тепер сигнали українського радіо почують жителі Красногорівки, Гранітного та Новотошківського.

Про це прес-службі держпідприємства повідомив член Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики, начальник відділу радіомовної служби департаменту радіослужби Олександр Бондаренко.

Він зокрема відзначив, що на замовлення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення фахівці Департаменту радіослужби провели розрахунки електромагнітної сумісності трьох передавачів для організації українського мовлення на території Луганщини та Донеччини.

«Щоб зменшити вплив ворожої пропаганди на мешканців східних та південних регіонів, які проживають по обидва боки від лінії розмежування, намагаємося виконувати роботи якомога швидше. Оперативно відпрацювали завдання з підбору частот для мовлення на територію Луганщини та Донеччини, а також для цифрового наземного телевізійного мовлення у Південних районах Херсонщини», – наголосив Олександр Бондаренко.

Забезпечення українських мовників радіочастотним ресурсом залишається одним із пріоритетів для фахівців Українського державного центру радіочастот.

Так, з початку 2014 року, УДЦР визначив можливість використання близько 170 радіочастот передавачами аналогового звукового мовлення, аналогового та цифрового телевізійного мовлення. Серед них 90 – для Луганщини, понад 70 – для Донеччини і майже 20 – для покриття Херсонської області та АР Крим.

 9 лютого 2018

Start typing and press Enter to search