Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення замовила Українському державному центру радіочастот прорахунок відповідних частот для ефірного мовлення  на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Така потреба, як повідомили ЗМІ, виникла після передачі Україні Сполученими Штатами Америки нової «зброї» інформаційної війни – передавачів для мовлення.

Як заявив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби Департаменту радіослужби Олександр Бондаренко, такі прорахунки фахівці підприємства вже зробили. За їх результатами визначені можливі для тимчасового використання радіочастоти, які за відповідною процедурою мають пройти погодження з радіочастотними органами спеціальних користувачів.

Він також повідомив, що для розширення покриття мовлення на непідконтрольній Україні території, фахівці УДЦР вже провели певну роботу з прорахунку частот для телевізійних передавачів, отриманих з Польщі та Литви.

Нагадаємо, що днями Український державний центр радіочастот на замовлення Нацради в стислі терміни провів розрахунки електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів для відновлення мовлення на деяких територіях Луганщини.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search