З метою впровадження прозорості та відкритості процесу державних закупівель Український державний центр радіочастот пропонує до уваги громадськості Протокол засідання Комітету з конкурсних торгів за процедурою закупівлі предмету «Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”).

Також публікується Протокол відхилення конкурсних торгів для врахування помилок учасниками при підготовці до наступних торгів. Тексти протоколів наведено повністю.

ПРОТОКОЛ № 135
засідання Комітету з конкурсних торгів
Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”
м. Київ 5 листопада 2015 року

Замовник торгів:
Державне підприємство „Український державний центр радіочастот”
03179, м. Київ, Проспект Перемоги, 15 км.
ПРИСУТНІ:
Члени Комітету з конкурсних торгів:
Гулько Вадим Васильович – директор з адміністративних питань – Голова Комітету з конкурсних торгів;
Лисенко Вікторія Вячеславівна – директор з господарсько-ресурсного напрямку – заступник Голови Комітету з конкурсних торгів;
Кишинський Андрій Володимирович – директор з фінансових питань;
Трощенко Вікторія Юріївна – директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку;
Мирзаков Євген Олександрович – директор департаменту ІТ;
Гоненко Вячеслав Олександрович – директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ;
Приндюк Геннадій Іполитович – директор департаменту юридичного забезпечення;
Корсак Володимир Федорович – директор науково-методичного департаменту;
Нестеренко Оксана Миколаївна – перший заступник директора департаменту господарського та ресурсного забезпечення;
Позняк Наталія Петрівна – начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції;
Сидоренко Дмитро Володимирович – начальник СДЗ – секретар Комітету з конкурсних торгів.
Порядок денний
1. Розгляд, визначення, оцінка та порівняння поданих пропозицій конкурсних торгів на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)” (оголошення №197263 в ІБ ВДЗ). Відповідальний за проведення торгів: Мирзаков Євген Олександрович – директор департаменту ІТ, тел.: (044) 422-81-61, факс: (044) 422-82-67.

Слухали:
Гулька В.В. – Голову Комітету з конкурсних торгів з інформацією щодо пропозицій на закупівлю предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)” за процедурою „Відкриті торги”.
На оприлюднене оголошення в інформаційній системі в мережі Інтернет за адресами: www.tender.me.gov.ua, www.ucrf.gov.ua та в інформаційному бюлетені „Вісник державних закупівель” отримано пропозиції конкурсних торгів від чотирьох організацій:
Товариство з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК” – 67 999 934,80 грн. з ПДВ;
Товариство з обмеженою відповідальністю „Т4В” – 62 359 047,00 грн. з ПДВ;
Товариство з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” – 25 781 568,64 грн. з ПДВ;
Товариство з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ” – 17 700 000,96 грн. з ПДВ.
За результатами оцінки відповідності пропозицій конкурсних торгів учасників кваліфікаційним та технічним вимогам документації конкурсних торгів встановлено наступне: пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК”, Товариства з обмеженою відповідальністю „Т4В”, Товариства з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” і Товариства з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ” не відповідають вимогам документації конкурсних торгів та Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ, про що складено відповідний Протокол та підлягають відхиленню.

Запропоновано:
1. Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів, наявність підстав, зазначених у статті 17, невідповідність учасників кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ відхилити пропозиції конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК”, Товариства з обмеженою відповідальністю „Т4В”, Товариства з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” і Товариства з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ”.
2. Затвердити відповідний Протокол відхилення пропозицій конкурсних торгів на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)”.
3. Враховуючи те, що відхилено всі пропозиції конкурсних торгів, згідно з частиною першою статті 30 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ відмінити торги на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)”.

Вирішили:
1. Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів, наявність підстав, зазначених у статті 17, невідповідність учасників кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону України „Про здійснення державних закупівель” згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ відхилити пропозиції конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК”, Товариства з обмеженою відповідальністю „Т4В”, Товариства з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” і Товариства з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ”.
2. Затвердити відповідний Протокол відхилення пропозицій конкурсних торгів на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)”.
3. Враховуючи те, що відхилено всі пропозиції конкурсних торгів, згідно з частиною першою статті 30 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ відмінити торги на закупівлю за процедурою „Відкриті торги” предмету „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)”.
4. Доручити сектору державних закупівель (СДЗ) підготувати відповідні документи щодо результатів проведення торгів та з‘ясувати необхідність проведення повторних торгів.

Голова комітету
з конкурсних торгів                                             В.В. Гулько

Заступник голови комітету
з конкурсних торгів                                             В.В. Лисенко

Секретар комітету
з конкурсних торгів                                             Д.В. Сидоренко

Члени комітету з конкурсних торгів:

А.В. Кишинський
В.Ю. Трощенко
Є.О. Мирзаков
В.О. Гоненко
Г.І. Приндюк
В.Ф. Корсак
О.М. Нестеренко
Н.П. Позняк

 

 

ПРОТОКОЛ
відхилення пропозицій конкурсних торгів

1. Замовник:
1.1. Найменування: Державне підприємство “Український державний центр радіочастот”.
1.2. Місцезнаходження Україна, 03179, м. Київ , пр-т Перемоги, 15 км.
1.3. Відповідальний за проведення: Мирзаков Євген Олександрович – директор ДІТ, тел.: (044) 422-81-61, факс: (044) 422-82-67.
2. Інформація про предмет закупівлі:
62.01.1 „Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи „Централізована база даних перенесених номерів”)”.
3. Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 15.09.2015, оголошення № 197263, ІБ ВДЗ № 336/х.
4. Оцінку пропозицій конкурсних торгів проведено о 15 год.00 хв. 05.11.2015.
5. Перелік отриманих пропозицій конкурсних торгів:
5.1 Товариство з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК” – 67 999 934,80 грн. з ПДВ;
5.2 Товариство з обмеженою відповідальністю „Т4В” – 62 359 047,00 грн. з ПДВ;
5.3 Товариство з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” – 25 781 568,64 грн. з ПДВ;
5.4 Товариство з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ” – 17 700 000,96 грн. з ПДВ.
6. Результати проведення оцінки відповідності учасників та пропозицій конкурсних торгів учасників вимогам Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ (далі – Закон), ТЗ, документації конкурсних торгів: за результатами оцінки відповідності пропозицій конкурсних торгів учасників кваліфікаційним та технічним вимогам ТЗ та документації конкурсних торгів встановлено наступне.

Згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК” не відповідає вимогам документації конкурсних торгів, кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16, та наявні підстави, зазначені у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, а саме:
– у складі своєї пропозиції учасник не надав документ, виданий Уповноваженим органом, який підтверджує, що учасника внесено/не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, або лист-пояснення учасника чи інший документ у довільній формі з обґрунтуванням неможливості надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, та підтвердженням не вчинення ним таких правопорушень, якщо на дату підготовки пропозиції конкурсних торгів не визначено порядок надання такого документа.
У складі пропозиції учасника наявна довідка у довільній формі лише з інформацією про те, що учасника не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та підтвердженням не вчинення ним таких правопорушень, але без обґрунтування неможливості надання Документу, що видається Уповноваженим органом, який підтверджує, що учасника внесено/не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, чим не дотримано вимоги п. 1 розділу 1 вимог, встановлених статтею 17 Закону Додатку № 4 ДКТ;
– учасник надав інформаційну довідку у довільній формі про розподіл обсягів обов’язків між Учасником та суб’єктами господарювання з недотриманням ч. 2 абз. 3 п. 8 розділу 3 ДКТ, оскільки у даній довідці зазначено лише розподіл по видам робіт (послуг) та не зазначено саме обсяги обов’язків кожного суб’єкта господарювання;
– у складі своєї пропозиції учасник надав копії трудових книжок двох спеціалістів, прізвища яких зазначені у довідці учасника про штатних працівників, проте із вказаних копій трудових книжок вбачається, що зазначені спеціалісти не працюють в ТОВ „ДІАЛІНК”, а працюють на інших підприємствах, що не відповідає п. 2 кваліфікаційних критеріїв Додатку № 4 ДКТ.

Згідно з абзацом першим пункту 1 і пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю „Т4В” не відповідає вимогам документації конкурсних торгів і кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, а саме:
– конкурсна пропозиція учасника не прошита та не пронумерована, що є недотриманням абзацу 1 п. 1 розділу 3 ДКТ;
– не надано Презентацію щодо функціонування основних складових АІС ЦБД ПН та взаємодії між ними, що не відповідає п.п. 12.1 п. 12 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі своєї пропозиції учасник не надав Кошторис витрат на проектування, розроблення та впровадження АІС ЦБД ПН та КСЗІ в АІС ЦБД ПН, що не відповідає п.п. 12.1 п. 12 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– не надано документ, що підтверджує наявність у Учасника або суб’єкта господарювання прав інтелектуальної власності на програмний код прикладного (функціонального) програмного забезпечення АІС ЦБД ПН, включаючи власні авторські права, або визначає право на зміну програмного коду та необмежене його використання, що не відповідає п. 11 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі своєї пропозиції конкурсних торгів учасник надав довідку у довільній формі про наявність у учасника досвіду розробки, впровадження і підтримки автоматизованих систем підтримки послуг із перенесення номерів (mobile number portability – MNP) лише в одній країні (Польща) за останні три роки), що не відповідає п. 3 кваліфікаційних критеріїв Додатку № 4 ДКТ;
– не надано істотні умови договору або згоду з істотними умовами договору, що є недотриманням п. 1 інших вимог та документів, що підтверджують відповідність учасників таким вимогам Додатку № 4 ДКТ.

Згідно з пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” не відповідає вимогам документації конкурсних торгів та наявні підстави, зазначені у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, а саме:
– у складі пропозиції конкурсних торгів учасника відсутні стадії проектування та розроблення АІС ЦБД ПН, не передбачені розроблення повного комплекту документації, розробка вимог для підключення операторів та третіх сторін з переліком рекомендованого програмного забезпечення; монтаж, інсталяція, налагодження обладнання та програмного забезпечення, дослідна експлуатація, що не відповідає п.п. 1.10 п. 1, п. 5, п. 7, п.п. 8.1 п. 8 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– вимоги до Підсистеми моніторингу не виконані в частині функціонування й контролю параметрів АІС ЦБД ПН (рівень завантаження програмних і апаратних компонентів АІС ЦБД ПН; рівень використання ресурсів) та дотримання якості сервісу (SLA) на етапах перенесення номера, що є не відповідає п.п. 3.9 п. 3 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у пропозиції конкурсних торгів учасника не описана реалізація Підсистеми технічної підтримки (HelpDesk), що не відповідає п.п. 3.10 п. 3 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі пропозиції конкурсних торгів учасника відсутня пропозиція щодо операційних систем; не вказано загальну кількість операційних систем та їх вартість, що не відповідає п.п. 4.1 п. 4 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі пропозиції конкурсних торгів учасника відсутні пропозиції щодо проведення відповідних етапів робіт зі створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), строків їх виконання, вартості тощо, що не відповідає п. 6 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі пропозиції конкурсних торгів учасником надано довіреності на представників Мислицького Д. М. та Зараховича Д. А. (були присутні на процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів 19.10.2015), але не надано документи уповноваженого органу, які підтверджують, що цих представників учасника не було притягнуто до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення та документи, що видаються відповідним підрозділом МВС про відсутність чи наявність у останніх судимості, чим не дотримано п. 1 розділу 1, розділу 5 вимог, встановлених статтею 17 Закону додатку № 4 ДКТ.

Згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2 і пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ” не відповідає вимогам документації конкурсних торгів, кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16, та наявні підстави, зазначені у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, а саме :
– у складі своєї пропозиції учасник не надав Кошторис витрат на проектування, розроблення та впровадження АІС ЦБД ПН та КСЗІ в АІС ЦБД ПН, що не відповідає п.п. 12.1 п. 12 Технічних вимог (Додаток № 3 ДКТ);
– у складі своєї пропозиції конкурсних торгів учасник надав довідку у довільній формі про наявність досвіду розробки, впровадження і підтримки автоматизованих систем підтримки послуг із перенесення номерів (mobile number portability – MNP), проте зі змісту цієї довідки не вбачається наявність досвіду розробки, впровадження і підтримки автоматизованих систем підтримки послуг із перенесення номерів (mobile number portability – MNP) не менш ніж в двох країнах світу за останні 3 роки та не надано підтверджуючих документів (завірених копій контрактів, угод, договорів тощо), що не відповідає п. 3 кваліфікаційних критеріїв Додатку № 4 ДКТ;
– у складі своєї пропозиції учасник не надав копії листів-відгуків, наданих Учаснику або суб’єкту господарювання, від замовників (користувачів) автоматизованих систем підтримки послуг із перенесення номерів (MNP) із зазначенням їх контактної інформації), що не відповідає абзацу 2 п. 3 кваліфікаційних критеріїв Додатку № 4 ДКТ;
– у складі своєї пропозиції учасник не надав документ, що видається Уповноваженим органом, який підтверджує, що учасника внесено/не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, або лист-пояснення учасника чи інший документ у довільній формі з обґрунтуванням неможливості надання відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, та підтвердженням не вчинення ним таких правопорушень, якщо на дату підготовки пропозиції конкурсних торгів не визначено порядок надання такого документа, чим не дотримано п. 1 розділу 1 вимог, встановлених статтею 17 Закону Додатку № 4 ДКТ;
– у складі своєї пропозиції учасник не надав копію антикорупційної програми учасника, що не відповідає п. 3 розділу 1 вимог, встановлених статтею 17 Закону Додатку № 4 ДКТ;
– у складі своєї пропозиції учасник не надав копію документа учасника, в якому зазначено, що певна особа визначена уповноваженою з антикорупційної програми учасника, що не відповідає п. 4 розділу 1 вимог, встановлених статтею 17 Закону Додатку № 4 ДКТ.

Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів, кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16, наявність підстав, зазначених у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозицію конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „ДІАЛІНК” відхилено.
Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів і кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, згідно з абзацом першим пункту 1 і пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозицію конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „Т4В” відхилено.
Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів, наявність підстав, зазначених у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель”, згідно з пунктом 2, пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозицію конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „ЕС АЙ ЦЕНТР” відхилено.
Через невідповідність вимогам документації конкурсних торгів, кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16, та наявність підстав, зазначених у статті 17 Закону України „Про здійснення державних закупівель” згідно з абзацом першим пункту 1, пунктом 2 і пунктом 3 частини першої статті 29 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014р. №1197-VIІ пропозицію конкурсних торгів Товариства з обмеженою відповідальністю „ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ІНТЕРНЕТ” відхилено.

Члени Комітету з конкурсних торгів:

Директор з господарсько-ресурсного напрямку                               Лисенко Вікторія Вячеславівна
Директор з фінансових питань                                                              Кишинський Андрій Володимирович
Директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку           Трощенко Вікторія Юріївна
Директор департаменту ІТ                                                                      Мирзаков Євген Олекснадрович
Директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ                     Гоненко Вячеслав Олександрович
Директор департаменту юридичного забезпечення                      Приндюк Геннадій Іполитович
Директор науково-методичного департаменту                                Корсак Володимир Федорович
Перший заступник директора департаменту господарського
та ресурсного забезпечення                                                                   Нестеренко Оксана Миколаївна
Начальник сектору з питань запобігання та виявлення
виявлення корупції                                                                                     Позняк Наталія Петрівна

Голова Комітету з конкурсних торгів     ______ В.В. Гулько

М.П

Секретар Комітету з конкурсних торгів______ Д.В. Сидоренко

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search