На основі проведеної оглядової перевірки аудиторами ТОВ «БДО» надано звіт щодо огляду проміжної фінансової інформації, в якому висловлено безумовно-позитивну думку про те, що фінансова інформація підготовлена в усіх суттєвих аспектах відповідно до Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку 34 «Проміжна фінансова звітність».

Про це повідомив директор з фінансових питань держпідприємства Андрій Кишинський.

«В результаті проведеного аналізу звітності ми отримали загальну картину діяльності держпідприємства та рекомендації щодо вдосконалення бізнес-процесів.  Перевірка аудиторів підтвердила стабільність роботи УДЦР та правильність обраних стратегій», – наголосив він.

Аудитори виконали огляд скороченого проміжного балансу, звітів про прибуток чи збиток та інший сукупний дохід, зміни в капіталі та рух грошових коштів за три місяці, що закінчилися на 31 березня 2018 року.

Нагадаємо, що безумовно-позитивні висновки фінансової звітності, які є підтвердженням  ефективного використання грошових коштів з метою забезпечення виконання функцій підприємства, УДЦР отримував в ході аудиторських перевірок і раніше. Попередні три роки він здійснювався компаніями «великої четвірки» – за 2014 рік ПрАТ «КПМГ Аудит», за 2015-2016 роки – ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)».

У 2017-2018 рр., аудит проводило ТОВ «БДО», яке є членом міжнародної мережі BDO – п’ятої за величиною міжнародної мережі компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги.

З висновком щодо фінансової звітності УДЦР станом на 31 березня 2018 року можна ознайомитись за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/04/F1.-Balans-1-kv.-2018.pdf

 

 

13 червня 2018

Start typing and press Enter to search