Більш ніж півтора роки українське суспільство спостерігало за судовою тяганиною стосовно впровадження в Україні послуги з перенесення номерів, відомої у світі як MNP.

Врешті-решт, у січні 2017 року завдяки рішенням Київського апеляційного господарського суду та Апеляційного адміністративного суду міста Києва процес створення системи MNP було розблоковано.

На жаль, судова тяганина на цьому не закінчилась. 12 квітня 2017 року Вищий господарський суд України за скаргою компанії «Діалінк» направив одне з цих рішень на повторний розгляд до попередніх інстанцій.

Український державний центр радіочастот, розуміючи очікування українського суспільства та діючи в рамках чинного законодавства продовжує вживати заходи направлені на забезпечення впровадження MNP в Україні в цьому році. Продовжуємо проводити робочі зустрічі направлені на вирішення технічних аспектів  побудови АІС ЦБД ПН з технічними фахівцями операторів мобільного зв’язку та ТОВ «Ес Ай Центру».

Враховуючи, що впровадження MNP є необхідною системою для України сьогодні, УДЦР сподівається, що відповідні судові інстанції повторно винесуть  позитивне рішення і не затримають впровадження послуги перенесення мобільних номерів для громадян України.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search