Український державний центр радіочастот приєднався до Меморандуму щодо співпраці  у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації об’єктів державної власності, майна державних підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків та Пілотного проекту ProZorro.Продажі.

Відповідну Декларацію про приєднання днями підписав генеральний директор державного підприємства Володимир Корсун.

Як йдеться у тексті Декларації УДЦР висловлює свою підтримку проведенню реформ в Україні та цілям, задекларованим у Меморандумі, зокрема, щодо створення та впровадження прозорої та ефективної електронної системи торгів ProZorro.Продажі, створення єдиних правил ведення публічних торгів в цій системі для усіх її учасників, підвищення конкуренції за рахунок спрощення доступу до публічних торгів, а також забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про результати публічних торгів.

Генеральний директор висловив сподівання, що система ProZorro.Продажі сприятиме більш ефективній реалізації надлишкового майна.

«Наше підприємство, як, мабуть, і тисячі інших, постійно зіштовхуються з проблемою реалізації надлишкового майна через біржі та комерційні майданчики через їх високі внески для участі у продажі та відносну закритість, а відтак і низьку ефективність реалізації майна. Очікуємо, що ці проблеми будуть успішно вирішені завдяки системі ProZorro.Продажі», – наголосив Володимир Корсун.

Він повідомив, що УЦДР вже готовий виставити на продаж близько 10 автомобілів, які не використовуються у виробничій діяльності та відпрацьовані акумуляторні батареї і машинні оливи, на які як виявляється також є попит, хоча раніше за їх утилізацію кошти сплачувало підприємство.

Генеральний директор держпідприємства нагадав, що вже більш ніж два роки УДЦР успішно співпрацює із системою закупівель ProZorro.

«УДЦР одним із перших серед державних підприємств приєднався до системи закупівель ProZorro, а у серпні 2015 року, не очікуючи законодавчих змін, наказом по підприємству більшість допорогових закупівель було переведено на систему електронних закупівель. Сподіваємось, що система ProZorro. Продажі виявиться не менш ефективною, ніж ця ж система закупівель», – сказав Володимир Корсун.

Слід зазначити, що у 2016 році завдяки закупівлям через систему ProZorro УДЦР заощадив понад 7 млн грн.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search