Сьогодні, 30 вересня, в Одесі розпочав роботу семінар «Впровадження проектів технічних регламентів, що поширюється на телекомунікаційне обладнання», організований Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут радіо і телебачення».

В роботі семінару беруть участь представники НКРЗІ, Держспецзв’язку, УДЦР, а також органів оцінки відповідності та випробувальних центрів (лабораторій) України в галузі оцінки відповідності засобів зв’язку.

Учасники обговорять особливості технічного регламенту радіообладнання, що розробляється відповідно до Директиви 2014/53/ЄС, пропозиції щодо змісту технічного регламенту термінального обладнання фіксованого зв’язку. Проаналізують проекти технічних регламентів з електромагнітної сумісності та низьковольтного електричного обладнання.

Спеціалісти також розглянуть організацію рівноправного оцінювання органів з оцінки відповідності (ООВ) та ВЦ (ВЛ) (ДСТУ ISO/IEC 17040:2007).

На семінарі передбачається виступ начальника Центру з сертифікації УДЦР Олександра Лисенка. Його доповідь буде присвячена питанням впровадження єдиних правил роботи ООВ в галузі оцінки відповідності засобів зв’язку, а також застосування та дотримання вимог технічних регламентів.

Семінар триватиме до 2 жовтня.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search