Сьогодні, 5 лютого, в Бірмінгемі (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) розпочалося чергове засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з питань управління спектром (WG FM).

У заході беруть участь й фахівці Українського державного центру радіочастот – начальник відділу розвитку та наукового забезпечення науково-методичного департаменту Ігор Гепко та заступник начальника відділу – начальник сектору інформаційного забезпечення радіочастотних присвоєнь департаменту радіослужби Ігор Онисько.

Технічні експерти планують обговорити питання, пов’язані з гармонізацією розподілів частот у країнах Європейського союзу та використанням спектру, розвитком мереж та послуг на платформі технології LTE, міжмашинного зв’язку, Інтернету речей, супутникової і наземної компоненти систем IMT-2020 тощо.

Участь фахівців УДЦР у WG FM необхідна для захисту інтересів України у сфері користування радіочастотним ресурсом на міжнародному рівні.

Крім того, це також дозволяє враховувати позицію Адміністрації зв’язку, функції якої в Україні виконує Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, при підготовці порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку – 2019.

Захід триватиме до 9 лютого 2018 року.

 

Довідково:

WG FM є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. Робоча група відповідальна за розробку планів використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот, сприяння гармонізації національних розподілів частот, розробки та досліджень критеріїв електромагнітної сумісності.

Start typing and press Enter to search