Сьогодні, 14 травня, в м. Праттельн (Швейцарська Конфедерація) розпочалося чергове засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

У заході беруть участь фахівці Українського державного центру радіочастот – начальник відділу розвитку та наукового забезпечення науково-методичного департаменту Ігор Гепко та заступник начальника відділу – начальник сектору інформаційного забезпечення радіочастотних присвоєнь департаменту радіослужби Ігор Онисько.

В ході 5-ти денного засідання учасники планують обмінятися досвідом  з актуальних   проблем управління користування радіочастотним спектром та електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, систем і служб радіозв’язку.

Також технічні експерти розглянуть питання, пов’язані з розвитком технологій супутникового радіозв’язку  та майбутніх супутникових рішень у складі систем IMT-2020, перспективних систем зв’язку залізничного транспорту, морського радіозв’язку, наземних систем рухомого зв’язку, пристроїв короткого радіусу дії, радіозасобів висвітлення подій тощо.

Участь у роботі WG FM наших фахівців сприятиме захисту інтересів України  у сфері користування радіочастотним спектром на міжнародному рівні і надасть можливість забезпечити врахування позиції Адміністрації зв’язку України при розробці відповідних  документів СЕПТ.

 

Для довідки:

WG FM є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. Робоча група відповідальна за розробку планів використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот, сприяння гармонізації національних розподілів частот, розробки та досліджень критеріїв електромагнітної сумісності.

Start typing and press Enter to search