В період з 17 по 20 вересня у м. Алмати (Республіка Казахстан) відбудуться Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) «Розвиток ШСД із застосуванням технології 4G і 5G» та 2 щорічна Конференція з управління спектром для країн СНД та Центральної і Південно-Східної Європи.

Заходи організовані МСЕ спільно з компанією Forum Global і при підтримці Міністерства інформації та комунікацій Республіки Казахстан.

Враховуючи перспективність розвитку ШСД із застосуванням технологій 4G і 5G в Україні, а також важливість для УДЦР питань координації частотних присвоєнь в прикордонних районах та підготовки до ВКР-19, у заході бере участь начальник відділу фіксованої та супутникових радіослужб департаменту радіослужби держпідприємства Олег Орехов.

На семінарі планується розглянути питання, пов’язані із законодавчим середовищем, що стимулює впровадження і розвиток новітніх мереж та інноваційних послуг, переходом на цифрове мовлення, конверсією частот для ІоТ, координацією частотних присвоєнь в прикордонних зонах тощо.

На порядку денному Конференції –  підготовка до Всесвітньої конференції радіозв’язку -2019, розробка національних «дорожніх карт для майбутнього вивільнення спектру в інтересах 5G,  перепланування смуг частот «цифрового дивіденду, оцінка вартості спектра.

УДЦР бере участь у заходах як повноправний член Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

 

17 вересня  2018

Start typing and press Enter to search