Про це сьогодні в коментарі прес-службі повідомив генеральний директор держпідприємства Володимир Корсун.

За словами керівника, Контракт на науково-дослідну роботу, який був укладений 8 лютого 2016 року, в частині, що стосується держпідприємства, виконаний в повному обсязі у визначені терміни.

Про результати відповідальної та масштабної роботи поінформував директор з питань радіочастотних присвоєнь Євген Мирзаков.

«Відповідно до завдань, зроблено низку важливих досліджень. Зокрема, проведено аналіз зайнятості і стану смуги радіочастот 470-862 МГц, відпрацьовано новий план частотних виділень ЦНТВМ стандарту DVB-T2 для максимально можливої кількості загальнонаціональних мультиплексів у смузі радіочастот 470 - 694 МГц, здійснено перепланування діючих частотних присвоєнь ЦНТВМ загальнонаціональних мультиплексів з урахуванням нового плану частотних виділень ЦНТВМ стандарту DVB-T2», – наголосив він.

Нагадаємо, що УДЦР, в межах повноважень, приймає участь у заходах щодо забезпечення вивільнення смуг 694-790 МГц та 790-862 МГц від радіоелектронних засобів радіомовної служби (телебачення) для впровадження радіотехнології LTE у відповідності до Указу Президента України від 21.07.2015 № 445/2015 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління» та «Плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління» Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 1232-р.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search