Чим ближчими стають новорічні та різдвяні свята, тим більше навантаження лягає на плечі фахівців Українського державного центру радіочастот. Кожен з них докладає максимум зусиль задля того, щоб нічим не був зіпсований настрій користувачів радіочастотного ресурсу у смугах радіочастот загального користування, щоб вони протягом всього часу отримували якісні послуги. Для цього спеціалістам підприємства потрібні постійна зібраність, відповідальність, витривалість, чіткий розрахунок. А ще – висока професійна майстерність. Так щодня і діють фахівці УДЦР, його обласних філій.

Ось одне з повідомлень, яке надійшло вчора з Кримської філії УДЦР. За результатами спільних заходів, проведених фахівцями філії, представниками державного управління МВС в АР Крим та відділом департаменту державного нагляду по АР Крим ДДН НКРЗІ тільки протягом декількох останніх тижнів, виявлено та знеструмлено 12 незаконно діючих радіоелектронних пристроїв у Красноперекопському та Білогірському районах. На порушників законодавства складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Схожа інформація надходить і з інших регіонів. Тим, хто нехтує вимогами чинного законодавства та створює проблеми іншим користувачам радіочастотного ресурсу, спокійного життя не буде.

Адже існує певний порядок присвоєння радіочастот та надання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ та ВП), проведення радіочастотного моніторингу та первинного технічного контролю тощо. Все це та багато іншого і передбачає функціонуюча на підприємстві система управління якістю. Вона не тільки відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), за висновком органу сертифікації систем управління якістю ДП «Укрметртестстандарт», але й високо оцінюється тими, для кого фактично й створена. Про це свідчать і листи, що надходять на ім’я начальника державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Павла Слободянюка. Нещодавно отримано лист і від радіоаматора Віктора Пащенка. Наводимо текст звернення повністю.

«Шановний Павле Васильовичу!

Користуючись нагодою, засвідчую Вам та Вашому колективу повагу, щире привітання та хочу висловити наступне.

Я, Пащенко В.І., як радіоаматор, звернувся до ДП «Український державний центр радіочастот» з метою подовження Дозволу на право експлуатації аматорської радіостанції індивідуального користування, позивний сигнал UT2UQ.

Співробітники ввіреного Вам державного підприємства виконали процедури, які визначені законодавчими та нормативними документами, з високою якістю, увагою та у короткі терміни.

Зазначене свідчить, що ДП «Український державний центр радіочастот» реально впроваджено систему якості, а співробітники сумлінно та високоефективно виконують свої обов’язки, відповідно до вимог міжнародних стандартів ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO/IEC17025:2006.

З огляду на зазначене, вважайте цей лист як відгук-підтвердження споживача на сумлінне використання системи управління якістю в ДП «Український державний центр радіочастот».

Зичу особисто Вам та співробітникам Вашого колективу міцного здоровя та подальших успіхів у такій необхідній ланці діяльності на благо України!

З повагою, радіоаматор (підпис) В.І. Пащенко (UT2UQ)».

Start typing and press Enter to search