На виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, телеканал «ІРТА» відновив мовлення на 44 каналі у м. Білолуцьк Луганської області.

Відновленню роботи мережі телеканалу на звільнених територіях Луганщини сприяли також фахівці Українського державного центру радіочастот. На замовлення Національної ради України  з питань телебачення та радіомовлення спеціалісти підприємства у стислі терміни прорахували частоти для мовлення передавачів, які були надані українській стороні Литвою.

За інформацією ЗМІ, з введенням в експлуатацію 5-ти передавачів мовлення «ІРТА» поновлено в населених пунктах Сватово, Зоринівка, Біловодськ, Марківці та Білолуцьку. Слід зауважити, що на вказаних територіях вже мовить Луганська обласна телерадіокомпанія та телеканал Українського телебачення (УТ-1).

Як повідомив прес-службі УДЦР член Комісії з питань відновлення телерадіомовлення,  начальник відділу радіомовлення Департаменту радіослужби УДЦР Олександр Бондаренко, фахівці структурного підрозділу на замовлення Нацради продовжують роботи з розрахунку частот  передавачам, які будуть забезпечувати мовлення в смт. Станиця Луганська, Новоайдар та місті Попасна.

Нагадаємо, що в Міністерстві інформаційної політики щотижнево відбуваються засідання Комісії з питань відновлення телерадіомовлення за участі представників Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Українського державного центру радіочастот, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення,  СБУ та Міністерства інформаційної політики, під час яких приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, дотичних областях та АР Крим.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search