З метою оптимізації та вдосконалення проведення закупівель товарів, робіт і послуг генеральний директор УДЦР Володимир Корсун видав наказ «Про організацію закупівлі товарів, робіт і послуг в УДЦР».

Відповідним наказом затверджені Положення про організацію планування та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» та Типове положення про комітети з конкурсних торгів регіональних філій УДЦР.

Зазначені документи розроблено у відповідності до Конституції України, Закону України «Про здійснення державних закупівель» і інших нормативно-правових актів України, а також розпорядчих документів Українського державного центру радіочастот.

За словами директора з адміністративних питань Вадима Гулька, який є головою Комітету з конкурсних торгів УДЦР, підприємство впровадило зручні та ефективні правила у сфері закупівель. Вони дозволять конкурсній комісії забезпечити дотримання основних принципів здійснення закупівель: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search