З метою надання можливості більш широкому колу учасників взяти участь у конкурсі на закупівлю за предметом «Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів») УДЦР пом’якшив деякі кваліфікаційні критерії.

Відповідне оголошення опубліковано на веб-порталі з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.

Коментуючи, це рішення Голова Комітету з конкурсних торгів, директор з адміністративних питань підприємства Вадим Гулько, зазначив, що ретельний аналіз матеріалів попередніх конкурсних торгів показав, що занадто жорсткі вимоги позбавили багатьох потенційних учасників можливості взяти участь у торгах.

«Ми переглянули деякі кваліфікаційні критерії до учасників конкурсу з впровадження в Україні послуги MNP, в бік їх пом’якшення, оскільки зацікавлені, щоб якомога більше компаній взяло участь у цьому конкурсі», – наголосив Вадим Гулько.

Так, тепер достатньо підтвердження наявності необхідної спеціалізації та досвіду розробки, впровадження і підтримки автоматизованих систем підтримки MNP тільки в 1 (одній) країні світу за останні 3 роки, замість 2 країн.

Крім цього зменшено необхідну загальну кількість працівників з 50 до 30, а також з 7 до 5 кількість працівників, що беруть/брали участь в процесі розробки, впровадження і підтримки MNP.

На пропозицію представника одного з учасників конкурсу до критерію «ціна», крім вартості проектування, розроблення та впровадження АІС ЦБД ПН додано також вартість технічної підтримки, а також до Технічних вимог (додаток № 4 ДКТ) додано нові розділи: Гарантія та якість, Технічна підтримка АІС ЦБД ПН.

Відтепер технічна підтримка АІС ЦБД ПН має здійснюватись протягом 36 місяців з дати закінчення гарантійних зобов’язань. У зв’язку з цим внесено деякі зміни до додатків № 6, № 7, № 8 до ДКТ, внаслідок чого додатково було змінено кількість балів по критеріям «Оцінка готовності функціонального програмного забезпечення АІС ЦБД ПН» та «Оцінка гарантійних умов, строків виконання та інших особливостей надання послуги».

До того ж, у Технічних вимогах окремо визначено необхідність монтажу обладнання та налаштування програмного забезпечення, а також передбачено виконання стадій та етапів створення АІС ЦБД ПН за ГОСТ 34.601-90.

Окремо слід наголосити на тому, що у зв’язку із змінами у законодавстві з питань державних закупівель спрощено процедуру подачі учасниками у складі пропозиції конкурсних торгів деяких документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 17 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Так, тепер учасник не надає у складі своєї пропозиції, а лише після акцептування його пропозиції замовнику наступні документи:

  • документ, виданий Уповноваженим органом, який підтверджує, що учасника внесено/не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;;
  • документ, виданий Уповноваженим органом, який підтверджує, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення;
  • оригінал або нотаріально завірена копія інформаційної довідки або витягу з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;
  • оригінал або нотаріально завірена копія довідки, виданої податковим органом, про відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів);
  • документ (оригінал або нотаріально завірена копія) про відсутність або наявність судимості.

Український державний центр радіочастот запрошує до участі у конкурсних торгах всіх потенційних учасників, які мають відповідний досвід з впровадження послуги перенесення номерів (MNP).

Просимо потенційних учасників торгів звертатися за роз’ясненнями в УДЦР для якісної підготовки документації до участі у конкурсних торгах.

Документація конкурсних торгів щодо послуги MNP розміщена на Головній сторінці сайту УДЦР – http://www.ucrf.gov.ua/mnp-dokumentatsiya-shhodo-uchasti-u-vidkritih-torgah/

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search