Український державний центр радіочастот відвідала делегація  Республіканського державного підприємства «Державна технічна служба» Міністерства транспорту та комунікацій Республіки Казахстан.

ukraine-kazakhstan-30052013-01

Колеги із крани СНД прибули, щоб більш детально ознайомитися з діяльністю УДЦР у сфері користування радіочастотним ресурсом.

 

Презентуючи гостям підприємство, його керівник Павло Слободянюк, розповів про основні завдання, покладені на УДЦР, зосередивши увагу закордонних колег на нормативно – правовій базі його діяльності, деяких аспектах, новаціях і досягненнях у питаннях присвоєння частот, радіочастотному моніторингу, моніторингу земних станцій супутникового зв’язку.

ukraine-kazakhstan-30052013-02

Гостей особливо зацікавив позитивний досвід створення і функціонування національної системи радіомоніторингу. І це зрозуміло. Адже відомо, що, за ствердженням багатьох експертів із СЕПТ, МСЕ, країн Європи та Азії, за кількістю засобів радіомоніторингу і ступенем охоплення ними РЕЗ, вона є найпотужнішою та найефективнішою не лише у Європі, а й у світі.

ukraine-kazakhstan-30052013-03

Делегацію з Казахстану також вразила технічна оснащеність підрозділів з радіочастотного моніторингу, що мають сучасні стаціонарні та мобільні засоби РЧМ.

ukraine-kazakhstan-30052013-04

Ретельно підійшли спеціалісти з Республіки Казахстан й до вивчення питань, пов’язаних з проведенням робіт щодо контролю якості стільникового зв’язку та телерадіомовлення, автоматизації радіочастотного менеджменту, функціонування автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України.

ukraine-kazakhstan-30052013-05

Відвідали гості й Центр сертифікації УДЦР, де ознайомилися з  матеріально-технічною базою, ходом проведення комплексних випробувань технічних засобів,  інструментальної оцінки електромагнітної обстановки, проведенні експериментальних досліджень та незалежних технічних експертиз.

ukraine-kazakhstan-30052013-06

За словами керівника казахської делегації пана Ерлана Есмамбетова, вони відкрили для себе багато нового, такого, що може зацікавити і Державну технічну службу і Міністерство транспорту та комунікацій Республіки Казахстан.

– Такого  центру, який би комплексно охоплював широке коло питань та ефективно вирішував покладені на нього завдання, немає, – підкреслив він.

Колеги з Казахстану висловили задоволення конструктивним характером зустрічі і сподівання на довготривале двостороннє співробітництво.

ukraine-kazakhstan-30052013-07

На їх погляд у українських фахівців є чого вчитися. Готові вони й проводити підготовку на базі Українського державного центру радіочастот своїх спеціалістів.

 

 

Start typing and press Enter to search