12 листопада 2014 року Український державний центр радіочастот гостинно прийняв делегацію Органу регулювання зв’язку Ісламської Республіки Іран (СRA).

У складі делегації були радник президента СRA Др. Голамреза Дадашзадах, генеральний директор департаменту служби радіомоніторингу СRA Гаршабс Джамшіднеян, професор університету Шахед Др. Махмуд Фердосізадех.

2014-11-13-01

Колеги з Ірану приїхали до України, щоб познайомитися з напрацюваннями Українського державного центру радіочастот у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

З гостями зустрілися директор з питань радіочастотних присвоєнь Євген Хаіров, директор з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ Володимир Кіріченко та інші спеціалісти.

2014-11-13-02

В теплій невимушеній обстановці, яка, до речі, відразу засвідчила готовність сторін налагодити подальшу тісну співпрацю, обговорено велике коло питань, що стосуються діяльності підприємства.

Презентуючи іранським фахівцям підприємство, Євген Хаіров розповів про основні завдання, покладені на УДЦР, зосередивши особливу увагу на деяких аспектах, новаціях і досягненнях у питаннях радіочастотного моніторингу, моніторингу земних станцій супутникового зв’язку.

2014-11-13-04

Українська сторона надала колегам з Ірану можливість детально ознайомитися з структурними підрозділами з радіочастотного моніторингу, їх технічним оснащенням, можливостями системи моніторингу станцій супутникового зв’язку, а також отримати актуальну інформацію з усіх питань, що цікавили представників СRA.

Відвідали гості й Центр сертифікації УДЦР, де ознайомилися з матеріально-технічною базою, ходом проведення комплексних випробувань, інструментальної оцінки електромагнітної обстановки, проведення експериментальних досліджень та незалежних технічних експертиз.

За словами керівника іранської делегації, вони задоволені конструктивним характером зустрічі, приємно вражені почутим і побаченим в УДЦР.

Закордонні колеги відзначили, що перебування в УДЦР не випадкове, адже добре знають, що система радіочастотного моніторингу УДЦР у смугах частот загального користування є однією з найбільш досконалих не лише в Європі, але й у світі.

Представники Органу регулювання зв’язку Ісламської Республіки Іран сподіваються, що співпраця буде продовжена, а досвід допомагатиме удосконалювати напрацьоване в цьому напрямку в їхній країні.

Start typing and press Enter to search