До Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” звертається багато громадян з різних регіонів України з питаннями, які пов’язані з особливостями впровадження в Україні нового порядку ввезення та реалізації мобільних телефонів.

 

Переважну більшість людей цікавить питання, як перевірити законність походження мобільного телефону, який вони хочуть придбати у торгівельній мережі, як реєструвати телефон, привезений з-за кордону або в подарунок отриманий поштою, а також до якої установи звертатися в разі виникнення подібних запитань.

 

З метою підвищення рівня інформованості населення начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк видав розпорядження „Про інформування населення в регіонах щодо порядку ввезення, реалізації та обліку мобільних телефонів на території України”.

 

Розпорядженням передбачено проведення низки інформаційно-роз’яснювальних заходів. Зокрема, проведення зустрічей керівників філій УДЦР з представниками регіональних ЗМІ, участь у програмах місцевих передач радіо та телебачення, а також організація і проведення для журналістів прес-конференцій, брифінгів тощо.

 

Керівник УДЦР вважає, що філії Українського державного центру радіочастот мають стати основним осередком інформування різних верств населення та засобів масової інформації в регіонах щодо нововведень у сфері реалізації мобільних терміналів.

 

Павло Слободянюк також висловив впевненість, що система інформування громадян, яка створена в УДЦР, буде ефективною. – Вона, як зазначив він, – в першу чергу працюватиме в інтересах громадян.

 

Активну роботу у цьому напрямку вже проводять керівники Луганської, Дніпропетровської, Донецької, Вінницької, Волинської, Львівської, Хмельницької, Житомирської філій УДЦР.

 

Нагадуємо, що з питань впровадження нового механізму ввезення та реалізації мобільних телефонів громадяни України можуть звертатися до філій Українського державного центру радіочастот, які знаходяться в усіх обласних центрах країни.

 

З більш детальною інформацією про місцезнаходження філій УДЦР можна ознайомитися на Інтернет – порталі УДЦР. Також на ньому ви знайдете відповіді на найбільш типові питання, пов’язані з  ввезенням та реалізацією мобільних телефонів, та реєстрацію кодів ІМЕІ.

Start typing and press Enter to search