План 3 кварталу 2014 року Український державний центр радіочастот виконав за усіма показниками, визначеними системою управління якістю.

Найкращих показників щодо виконання плану надходження доходів досягнув Департамент радіослужби. Це, в першу чергу, пов’язано з виконанням робіт щодо розширення мереж широкосмугового радіодоступу, а також розвитком мереж радіорелейного зв’язку деякими операторами стільникового зв’язку.

Досить високі показники мають також Департамент радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та Центр сертифікації.

У третьому кварталі 2014 року УДЦР, наприклад, надав 6’363 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, 11’117 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, скоординував 288 присвоєнь радіочастот для РЕЗ України та 5’130 для РЕЗ інших країн.

Крім того, фахівці здійснили 45’007 заходів технічного контролю та склали електронні спектрограми інструментальної оцінки параметрів випромінювання РЕЗ, провели у м. Києві та Київській області 196 заходів з усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування радіочастотним ресурсом. 130 з них усунули спільно з Департаментом державного нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Значний обсяг робіт виконано і з оформлення дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП. Загальна кількість РЕЗ, на які оформили відповідні документи, склала 722’264 одиниць, з них 399’526 мобільних терміналів.

Результативною роботою також відзначилися Центр сертифікації УДЦР та Департамент вимірювання телекомунікацій. Фахівці оформили за результатами випробувань 430 протоколів, уклали понад 170 договорів з оцінки відповідності, у тому числі й міжнародних, провели понад 300 заходів з вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж.

Крім того, на підприємстві проведена значна науково-методична робота, робота з удосконалення та автоматизації процесів, ресурсного та господарчого забезпечення.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search