Днями Український державний центр радіочастот отримав безумовно-позитивний висновок від аудиторської компанії «великої четвірки» «ПрайсвотерхаусКуперс», щодо оглядової перевірки проміжної фінансової інформації підприємства станом на 30 червня 2016 року.

За результатами перевірки ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс», фінансова звітність підготовлена в УДЦР з урахуванням усіх необхідних аспектів відповідно до міжнародних стандартів  бухгалтерського обліку.

Як зазначив у коментарі прес-службі УДЦР директор з фінансових питань підприємства Андрій Кишинський, робота з кращими міжнародними  аудиторами збагачує наших фахівців новим досвідом, а проведений фінансовий аудит – один з вагомих кроків до підвищення відкритості та прозорості діяльності підприємства.

«Співпраця з аудиторськими компаніями «великої четвірки» такими як «КПМГ АУДИТ» та «ПрайсвотерхаусКуперс» це не лише системний аналіз нашої фінансової звітності, а й можливість нашим фахівцям напрацювати власний досвід в управлінні фінансами та забезпеченні максимальної відкритості та прозорості діяльності підприємства»,- наголосив Андрій Кишинський.

До речі, безумовно-позитивні висновки щодо міжнародних стандартів фінансової звітності УДЦР отримував в ході аудиторських перевірок і раніше. Зокрема, за підсумками 2014 року від компанії ПрАТ «КПМГ АУДИТ» та за підсумками 2015 року від «ПрайсвотерхаусКуперс».

Організація чергової аудиторської перевірки була ініційована менеджментом підприємства згідно із вимогами керівництва держави та Постанови КМУ № 390 від 04.06.2015 року про проведення аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання, які передбачають, що контроль за об’єктами державної власності повинен здійснюватися не тільки державою, але й незалежним міжнародним аудитом.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search