Днями ТОВ «БДО», яке є членом міжнародної мережі BDO – компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги, завершено оглядову перевірку проміжної фінансової звітності Українського державного центру радіочастот за шість місяців 2018 року.

За результатами перевірки фінансової звітності, підготовленої відповідно до Міжнародного стандарту бухгалтерського обліку (МСБО) 34 «Проміжна фінансова звітність», ТОВ «БДО» надано звіт щодо огляду проміжної фінансової інформації з безумовно-позитивним висновком, який свідчить, що фінансова звітність УДЦР підготовлена в усіх суттєвих аспектах відповідно до МСБО.

Варто зазначити, що безумовно-позитивні висновки фінансової звітності УДЦР отримував під час аудиторських перевірок і раніше. В 2014-2016 рр. аудит здійснювався компаніями «великої четвірки» – ПрАТ «КПМГ Аудит» та ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс, що є переконливим підтвердженням прозорості та чесності ведення бізнесу. Також аудит допомагає держпідприємству забезпечити його безперервне удосконалення та підвищення ефективності.

Нагадаємо, що ТОВ «БДО» стало переможцем відкритих торгів на закупівлю за предметом «7921 Бухгалтерські та аудиторські послуги (проведення аудиту)» в електронній системі закупівель «Prozorro». УДЦР вдалося зекономити на закупівлі цієї послуги майже 500 тис грн.

Дана компанія є членом міжнародної мережі BDO – п’ятої за величиною мережі компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги.

BDO завжди дотримується світових стандартів роботи, має підтверджений досвід аудиту фінансової звітності великих підприємств та державних підприємств галузі зв’язку та телекомунікації.

 

 

11 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search