Днями в Українському державному центрі радіочастот завершено аудит фінансової звітності держпідприємства за 2017 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, який провели  ТОВ «БДО».

За результатами аудиту надано звіт незалежного аудитора з безумовно-позитивним висновком, який свідчить, що фінансова звітність відображається достовірно, в усіх суттєвих аспектах.

Безумовно-позитивні висновки фінансової звітності, що є підтвердженням  ефективного використання грошових коштів з метою забезпечення виконання функцій підприємства, УДЦР отримував в ході аудиторських перевірок і раніше. Попередні три роки він здійснювався компаніями «великої четвірки» – за 2014 рік ПрАТ «КПМГ Аудит», за 2015-2016 роки – ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)».

 Як відзначив директор з фінансових питань Андрій Кишинський, аудит підприємства має великі плюси. Це перш за все, інструмент підвищення довіри до фінансової звітності.

 «Завдяки такій перевірці менеджмент може запобігти багатьом фінансовим ризикам, раціонально розподілити ресурси, знайти шляхи для подальшого розвитку підприємства»,- наголосив він

Нагадаємо, що  ТОВ «БДО» стало переможцем відкритих торгів на закупівлю за предметом «7921 Бухгалтерські та аудиторські послуги (проведення аудиту)» в електронній системі закупівель «Prozorro».

Дана компанія є членом міжнародної мережі BDO – п’ятої за величиною мережі компаній, що надають аудиторські та консалтингові послуги.

BDO завжди дотримується світових стандартів роботи, має підтверджений досвід аудиту фінансової звітності великих підприємств та державних підприємств галузі зв’язку та телекомунікацій.

         Із висновком щодо фінансової звітності УДЦР за 2017 рік можна ознайомитись за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/pro-pidpryyemstvo/auditorski-visnovki/

02 травня 2018

 

Start typing and press Enter to search