Сьогодні, 17 серпня Голова Тендерного комітету УДЦР, виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько затвердив тендерну документацію на проведення через систему Prozorro нових торгів із закупівлі послуги 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів»).

«Наразі тендерна документація по MNP вже завантажена в систему Prozorro і всі потенційні учасники майбутніх торгів можуть ознайомитися з технічним завданням та іншими вимогами тендеру. Отже, сьогодні, 17 серпня ми оголошуємо про проведення нових торгів із закупівлі послуги з перенесення номерів і маємо велику надію, що цей тендер в Prozorro буде успішним і результативним», – заявив Вадим Гулько.

Також виконавчий директор держпідприємства повідомив, що Тендерний комітет УДЦР максимально спростив процедуру проведення тендеру, доопрацював тендерну документацію з метою мінімізації дискусійних питань, які по-різному сприймалися учасниками попередніх торгів.

При цьому він акцентував увагу, на тому що на відміну від документації попередніх торгів у новій визначено єдину суму тендеру, яка не може перевищувати 40 млн грн. Досвід попередніх торгів показав можливість реалізації цього проекту за таку суму.  Також єдиним критерієм оцінки наразі визначено ціну. Ураховуючи велику роботу, яку було проведено до сьогодні, то строк надання послуг зменшено і обмежено 150 календарними днями.

Незмінною залишається вимога, щоб учасник торгів мав успішний досвід створення автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів» в іншій країні.

«Сподіваюсь, що в нових торгах, які проходитимуть в системі Prozorro у формі аукціону візьмуть участь багато компаній, які мають відповідний досвід і у чесній конкурентній боротьбі визначать переможця», – наголосив Голова Тендерного комітету УДЦР, виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

Звертаємо увагу, що прийом тендерних пропозицій триватиме до 21.00 17 вересня 2017 року.

Ознайомитися з тендерною документацію по впровадженню послуги MNP в Україні можна на сайті Prozorro за цим гіперпосиланням – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-17-001651-a

Нагадаємо, що 31 липня ц.р. в УДЦР відбулося позапланове засідання Комітету з конкурсних торгів держпідприємства, на якому було одноголосно ухвалено рішення про відміну попередніх торгів із закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні. Це рішення було зумовлено пропущенням законодавчо встановлених строків у зв’язку з довготривалою невизначеністю навколо процесу впровадження в Україні послуги перенесення номерів через численні судові процеси, ініційовані учасниками торгів.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search