Український державний центр радіочастот повторно оголосив про початок конкурсних торгів на закупівлю за процедурою «Відкриті торги» предмету «Послуги щодо проектування та розроблення у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розробка та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів»).

Відповідне оголошення направлено для опублікування на веб-порталі з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку й торгівлі України.

Як зазначив в коментарі прес-службі підприємства голова Комітету з конкурсних торгів, директор з адміністративних питань Вадим Гулько, УДЦР в максимально стислий термін провів підготовку до повторних торгів.

«Ми зацікавлені в якнайшвидшому проведенні повторного конкурсу з впровадження послуги з перенесення абонентських номерів, оскільки відчуваємо велику відповідальність за реалізацію цього проекту в Україні у визначений термін», – наголосив Вадим Гулько.

Він також зазначив, що документація конкурсних торгів буде розміщена на сайті УДЦР найближчим часом.

Нагадаємо, що 4 листопада в Українському державному центрі радіочастот відбулося засідання Комітету з конкурсних торгів на закупівлю послуги MNP, який визнав їх такими, що не відбулися.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search