Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту господарського та ресурсного забезпечення. Відповідний наказ підписав Генеральний директор держпідприємства.

Вимога до кандидата:

  • повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, магістр);
  • стаж роботи на керівних посадах – не менше 3 років;
  • володіння пакетом MS Officе;
  • повинен знати:

постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з питань експлуатації автотранспорту, техніки; капітального будівництва; ремонту та контролю за будівлями та спорудами; порядок розробки і затвердження проектно-кошторисної та іншої технічної документації; організацію матеріально-технічного забезпечення і складського господарства, порядок укладання договорів і контролю за їх виконанням; порядок улаштування, експлуатації і ремонту електроустановок; державні програми енергозбереження, енергозберігаючі технології; техніко-експлуатаційні характеристики, конструктивні особливості, призначення  і режими роботи обладнання; принцип його технічної експлуатації; організацію ремонтного обслуговування; основи економіки, організації управління, законодавства про працю, охорону навколишнього середовища; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Додаткові вимоги до кандидатів:

організаторські здібності, відповідальність, організованість, ініціативність, самостійність у виконанні поставлених завдань.

Для участі в конкурсі кандидатами подаються заява про участь в конкурсі, в якій зазначається згода на обробку персональних даних та контактний телефон (електронна адреса). До заяви додаються: копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, копії паспорта, військового квитка, (для військовозобов’язаних), трудової книжки або іншого документу, що підтверджує стаж роботи.

Документи приймаються в тижневий термін з дати розміщення оголошення за адресою: проспект Перемоги, 15 км, м. Київ, 03179.

Довідки надаються з 9:00 до 17:00 за телефонами (044) 422-81-25, 422-81-26

Start typing and press Enter to search