7 липня 2016 року в УДЦР відбувся семінар з питань застосування Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення надпорогових закупівель через систему державних закупівель PROZORO.

До участі у семінарі, який провели досвідчені експерти у сфері державних закупівель,  були залучені члени комітету з конкурсних торгів та окремі фахівці структурних підрозділів УДЦР.

За допомогою відеоконференцзв’язку консультацію спеціалістів отримали й фахівці регіональних філій державного підприємства.

Під час семінару розглянуто найважливіші аспекти основних процедур закупівель, умови та порядок їх здійснення, а також питання практичного застосування норм та положень Закону з урахуванням змін, які наберуть чинності з 1 серпня 2016 року. За новими правилами з цього дня PROZORO стане обов’язковим інструментом для всіх державних закупівель.

Як відзначив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу державних закупівель Дмитро Сидоренко, УДЦР одним з перших серед державних підприємств галузі приєднався до проекту допорогових закупівель через систему PROZORO. Це дозволило впевнитися у необхідності найскорішого впровадження новації, зрозуміти її переваги.

«Ми добре навчилися працювати у новій системі закупівель, набули відповідного досвіду, тому готові до наступного, більш масштабного проекту, який, сподіваюсь, принесе максимальну користь підприємству», – наголосив Дмитро Сидоренко.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search