В рамках оголошеного конкурсу на впровадження в Україні послуги з перенесення номерів (MNP) УДЦР направило листи до керівників та представників компаній ІТ- сфери із запрошенням взяти участь у цьому конкурсі.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив генеральний директор Володимир Корсун.

За словами генерального директора УДЦР налаштований провести його максимально відкрито та прозоро і хоче побачити на конкурсі серйозне технічне рішення з використанням не тільки сучасних технічних засобів, а й відповідних програмних продуктів, які застосовуються для вирішення прикладної задачі з впровадження послуги MNP світовими лідерами у сфері впровадження цієї послуги.

Він нагадав, що відповідно до вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» 15.09.2015 було опубліковано оголошення про конкурсні торги щодо придбання УДЦР послуг з проектування, розроблення, впровадження Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів».

З документацією конкурсних торгів можна ознайомитися на сайті Міністерства економічного розвитку або Українського державного центру радіочастот (розділ ЗАКУПІВЛІ/ВІДКРИТІ ТОРГИ/ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЛІ – найменування предмета закупівлі: 62.01.1).

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search