Український державний центр радіочастот, як оператор технічного адміністрування персональних номерів та перенесених абонентських номерів на території України, 5 листопада оголосив про початок повторної процедури державної закупівлі Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів».

Наступні конкурсні торги із закупівлі послуги з MNP пройдуть в Українському державному центрі радіочастот 25 грудня 2015 року.

Як повідомив в коментарі прес-службі УДЦР голова Тендерного комітету держпідприємства Вадим Гулько, цього разу дещо пом’якшені кваліфікаційні критерії до потенційних учасників конкурсу. Саме вони становили серйозні перешкоди під час попередніх торгів. Відтак, можна очікувати, що кількість компаній, які виявлять бажання здійснити розробку відповідної системи, може суттєво збільшитися.

«Ми зацікавлені у відкритій та чесній конкурентній боротьбі учасників конкурсу. Як і при перших торгах він проходитиме максимально прозоро – в присутності представників ЗМІ та громадськості. Варто зазначити, що за прямою трансляцією процедури розкриття документів бажаючі зможуть також спостерігати на каналі УДЦР в Ютубі», – наголосив він.

За словами Вадима Гулька, на адресу підприємства продовжують надходити листи від зацікавлених компаній з проханням надати роз’яснення щодо документації конкурсних торгів, процедури закупівлі тощо. Оперативно реагуючи на кожне таке звернення, Сектор державних закупівель намагається дати на них вичерпні відповіді, з якими можна ознайомитися на офіційному веб-порталі «Державні закупівлі» (tender.me.gov.ua) або на веб-сайті УДЦР (www.ucrf.gov.ua)

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search