Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з питань радіочастотних присвоєнь підприємства Євген Мирзаков.

Він відзначив, що фахівці департаменту радіослужби УДЦР та оператори мобільного зв’язку продовжують спільну роботу щодо збільшення покриття території України послугами мобільного зв’язку та передавання даних стандарту IMT-2000/UMTS/3G.

Оперативно відпрацьовуючи всі отримані від суб’єктів господарювання заявки, станом на 2 лютого, фахівці УДЦР оформили понад 17 000 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та понад 16 500 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів стандарту IMT-2000/UMTS/3G.

За словами Євгена Мирзакова, інтенсивність надходження заявок на розрахунок електромагнітної сумісності РЕЗ 3G у січні 2017 року трохи зменшилась (можливо,  через вплив новорічних свят), але залишається досить високою, що свідчить про бажання операторів мобільного зв’язку в найкоротший термін забезпечити покриттям зв’язком третього покоління якомога більше населених пунктів та територій України.

Нагадаємо, що лідерами з покриття базовими станціями 3G є обласні центри – м. Київ (2584), Харків (942), Дніпро (912), Одеса (772), Запоріжжя (416).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search