У Міжнародний день Інтернету фахівці УДЦР з гордістю можуть заявити, що внесли свою лепту у розвиток мобільного високошвидкісного 3G доступу до мережі Інтернет.

Адже фахівці департаменту радіослужби УДЦР та оператори мобільного зв’язку активно проводять спільну роботу щодо збільшення покриття території України послугами мобільного зв’язку та передавання даних стандарту IMT-2000/UMTS/3G.

Оперативно відпрацьовуючи всі отримані від суб’єктів господарювання заявки, станом на 4 квітня фахівці УДЦР оформили 18 600 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів 3G та майже 18 000 дозволів на їх експлуатацію. Завдяки цьому все більше абонентів операторів мобільного зв’язку отримують можливість мобільного високошвидкісного доступу до мережі Інтернет по території України.

Про бажання операторів мобільного зв’язку в найкоротший термін забезпечити покриттям зв’язком третього покоління 3G якомога більше населених пунктів та територій України свідчить й інтенсивність надходження до УДЦР заявок на розрахунок електромагнітної сумісності РЕЗ, кількість яких вже досягла позначки 20 520.

Лідерами з покриття базовими станціями 3G є обласні центри – м. Київ (2582), Дніпро (917), Харків (912), Одеса (778), Львів (426), Запоріжжя (415).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search