Фахівці Українського державного центру радіочастот відбули до Швейцарії для участі у засіданні Робочої групи 1В „Методики управління спектром та економічні стратегії” Дослідної комісії 1 „Управління користуванням спектром” Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку та в Семінарі МСЕ-R щодо питань управління спектром, пов’язаних з використанням „білих плям” радіочастотного спектру когнітивними радіосистемами.

Засідання Робочої групи проходитимуть за участі фахівців адміністрацій зв’язку та членів Сектору радіозв’язку МСЕ. УДЦР бере участь у заходах в якості повноправного члена МСЕ-R.

Під час розгляду питань порядку денного українські фахівці представлять підготовлений вклад щодо перерозподілу спектру в Україні на прикладі впровадження технології CDMA-450 для врахування при перегляді Рекомендацій МСЕ-R SM.1603-1 „Перерозподіл спектру як метод управлінням користування спектром на національному рівні” та Довідника МСЕ „Управління використанням спектру”, а також зроблять доповідь „Принципи координації систем когнітивного радіо в прикордонних районах держав-членів РСЗ”.

Українські фахівці також зможуть ознайомитися з вкладами інших адміністрацій зв’язку у сфері управління користуванням радіочастотним спектром, з результатами експериментальних досліджень та випробувань когнітивних радіосистем, механізмів ліцензування використання спектру такими системами, обмінятися досвідом у цій сфері з провідними європейськими фахівцями.

Засідання Робочої групи триватиме до 29 січня 2014 року.
Для довідки

Робоча група 1В „Методики управління спектром та економічні стратегії” є робочим органом Дослідної комісії 1 „Управління користуванням спектром” Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ-R).

В рамках Робочої групи 1В проводяться дослідження МСЕ-R щодо основ управління користуванням спектром, в тому числі економічних стратегій, методик управління користуванням спектром, побудови національних організацій по управлінню користуванням спектром, національної та міжнародної нормативно-правової бази і довгострокових стратегій планування використання радіочастотного спектру.

 

Start typing and press Enter to search