Про це в коментарі прес-службі УДЦР заявив виконавчий директор державного підприємства Ярослав Янушевич.

«Фактично одразу після створення в Україні системи електронних закупівель PROZORRO менеджментом УДЦР було ухвалено рішення приєднатися до неї, а у подальшому ми маємо намір повністю перейти на цю систему як тільки це буде закріплено на законодавчому рівні. Вважаю, що якщо управлінці всіх рангів дійсно зацікавлені в економії державних коштів, вони вже зараз можуть це довести, приєднавшись до електронних закупівель», – наголосив Ярослав Янушевич.

Він також нагадав, що Президент України Петро Порошенко прогнозує економію до 20% коштів державного бюджету у 2015 році у зв’язку з введенням в Україні системи електронних закупівель.

«Якщо за рахунок електронних закупівель нам вдасться зекономити 20 % коштів, ми зможемо спрямувати їх на проекти державного масштабу, зокрема, на впровадження в Україні послуги MNP з перенесення номеру мобільного телефону, яка набула актуальності з підписанням асоціації з ЄС, а також нові соціальні програми для працівників підприємства», – зазначив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич.

На його думку, система PROZORRO – хороший приклад того, що державні закупівлі можуть проводитися легко, просто та прозоро, а сама система дозволяє ефективно та якісно витрачати кошти. Однак єдина причина, яка не дозволяє цій системі запрацювати на повну силу – це діючий закон про державні закупівлі, який чітко визначає процедуру закупівель вартістю понад 120 тис. грн. з ПДВ для товарів і послуг, а також більше 1, 2 млн грн. з ПДВ для робіт.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search