На сьогоднішній день фахівцями УДЦР видано 2 698 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 1 611 дозволів на експлуатацію РЕЗ

За період з 18 по 24 червня фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 539 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2 740 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 621 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили
6 526 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише
95 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 6 446 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 28 883 РЕЗ, виявили 65 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 68 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
у Одеській – (29), Запорізькій – (10), Львівській – (10) областях, а також в м. Києві та області – (22).

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 67 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 18 по 24 червня до бази даних внесено 5 618 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 37 випробувань.

Як повідомлялося, УДЦР максимально сприяє операторам мобільного зв’язку в розгортанні в Україні мережі 3G. На сьогоднішній день фахівцями УДЦР видано 2 698 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 1 611 дозволів на експлуатацію РЕЗ.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search