Державне підприємство „Український державний центр радіочастот” здійснює радіочастотний менеджмент, а також виконує завдання відповідно до Програми розвитку галузі зв’язку.

 

Підприємство належить до 3 групи об’єктів, для яких розробляються документи з обґрунтуванням обсягів викидів в атмосферу. Згідно зі „Звітом по інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря” (Київ-2008), підприємство має 7 стаціонарних джерел викидів, від яких в атмосферне повітря потрапляють 7 найменувань забруднюючих речовин, а також важкі метали та парникові гази. Загальний обсяг викидів становить 0,0817 гр/сек.

 

Згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, установлено, що найбільші концентрації забруднюючих речовин від стаціонарних джерел викидів підприємства в приземному шарі атмосфери на межі санітарно-захисної зони не перевищують гранично допустимих концентрацій.

 

Оцінка впливу викидів на стан забруднення атмосферного повітря надає можливості ДП ”Український державний центр радіочастот” отримати в установленому порядку Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 

Якщо викиди в повітря забруднюючих речовин завдають шкоди здоров’ю мешканців населених пунктів, поруч з якими знаходяться джерела викидів УДЦР, звертайтеся до Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації (пр-кт Перемоги, 97, телефон 424-99-27).

Start typing and press Enter to search