Сьогодні – справжнє свято для футбольних уболівальників: стартує ЄВРО-2012. О 19.00 у Варшаві розпочнеться матч-відкриття європейської першості. Зустрінуться збірні  Польщі і Греції.

У Варшаві зараз перебуває делегація Українського державного центру радіочастот, яку очолює заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко. Нам удалося зв’язатися з ним. Ось що він розповів нам у телефонній розмові.

 

– Мешканці польської столиці, – сказав Володимир Кіріченко, – в очікуванні свята футболу.  Наші ж фахівці прибули до Варшави з діловим візитом – погодити з польською стороною певні процедурні питання і порядок дій під час виконання робіт, які покладені на УДЦР.

Ми провели зустріч з представниками Оргкомітету УЄФА, що відповідають за надання телекомунікаційних послуг на чемпіонаті, поспілкувалися із Стефаном Санднером.

Відбулися також декілька зустрічей з представниками Офісу електронних комунікацій Польщі (UKE), що виконують на ЄВРО-2012 завдання,  аналогічні завданням, які стоять перед УДЦР.

Вдалося нам остаточно погодити і покладені на УДЦР процедури  з позначення стікерами УЄФА  радіоелектронних засобів для їх допуску за периметр стадіону.

Крім того, ми на практиці ознайомилися з процесом позначення РЕЗ стікерами, організацією роботи на телерадіомовному компаунді, в медіа-центрі та на стадіоні. Приємно відзначити, що всі процедури, які мають бути проведені на стадіоні під час ЄВРО-2012 з боку УДЦР, практично співпадають із заходами, які застосовуються у Польщі.

Як повідомив Володимир Кіріченко, за результатами переговорів з польською стороною, скоординовані деякі дії працівників УДЦР.

Start typing and press Enter to search