Сьогодні, 2 травня, у м. Женева (Швейцарська Конфедерація) розпочалося засідання Цільової групи 5/1 Дослідницької комісії 5 Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), яка є відповідальною за проведення досліджень щодо визначення потреб в спектрі для наземного сегменту систем Міжнародного рухомого електрозв’язку (IMT) в смугах частот 24,25 – 86 ГГц.

         Від УДЦР, як повноправного члена Сектору радіозв’язку МСЕ, у заході бере участь директор департаменту радіослужби УДЦР Олена Уласенко.

На засіданні планується здійснити уточнення характеристик майбутніх мереж рухомого (мобільного) зв’язку 5 покоління (ІМТ/5G), розрахунків щодо необхідного захисту діючих служб у перспективних для впровадження ІМТ/5G смугах радіочастот,  наприклад, фіксованої супутникової служби, радіоасторомії і супутникової служби дослідження Землі (пасивної). З питання визначення смуг частот для майбутнього розвитку мереж ІМТ/5G Олена Уласенко призначена координатором у складі міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки Адміністрації зв’язку України до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

Участь фахівця УДЦР у зазначеному заході є важливою в контексті забезпечення електромагнітної сумісності при майбутньому впроваджені в Україні систем ІМТ/5G та сприятиме забезпеченню захисту діючих та запланованих радіоелектронних засобів загальних і спеціальних користувачів нашої держави.

Нагадаємо, що ВКР-19 відбудеться 28 жовтня – 22 листопада 2019 року в Шарм-ель-Шейх (Єгипет).

02 травня 2018

Start typing and press Enter to search