В Українському державному центрі радіочастот проведено навчання фахівців структурних підрозділів центрального офісу та філій підприємства, які проводитимуть роботи за напрямом UMTS (технологія стільникового зв’язку 3G).

Сьогодні роль цих спеціалістів досить значна, адже з впровадженням в Україні радіотехнологій третього покоління вони мають глибоко розуміти як теоретичні засади таких технологій, так і професійно виконувати практичні завдання з вимірювання параметрів засобів зв’язку, технічного радіоконтролю радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв.

Здійснення практичних процедур особливо актуально з огляду на те, що у 2015 році оператори мобільного зв’язку планують встановити 9 тисяч базових станцій. А протягом перших 5 років загальна кількість базових станцій в Україні має становити 30-40 тисяч.

До навчань, які проходили за допомогою засобів відеоконференцзв’язку, залучалися найбільш досвідчені фахівці центру та керівники відповідних структурних підрозділів.

Їх виступи були приурочені еволюції та пропускній здатності UMTS, структурі її мереж та практичним напрацюванням за цим напрямом.

Навчання стало найбільш дієвим способом підвищення як теоретичної, так і практичної підготовки фахівців, особливо в контексті проведення робіт, пов’язаних з натурними випробуваннями радіоелектронних засобів, технічним радіоконтролем базових станцій мережі UMTS.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

2015-04-24-01

Start typing and press Enter to search