В роботі 45-го засідання Ради глав адміністрацій зв’язку Регіональної співдружності в галузі зв’язку та Форуму „Перспективи розвитку ІКТ в регіоні СНД та Східної Європи”, що завершилися у Києві, їх учасники та гості мали можливість ознайомитися з напрямками діяльності та досягненнями таких компаній як Intel, Ericsson, „Київстар”, МТС, „Астеліт”, „Датагруп”, „Адамант” та інших.

 

Участь у засіданні та Форумі взяло й керівництво Українського державного центру радіочастот. Підприємство також представило спеціалізований стенд з інформацією про діяльність УДЦР.

 

Під час огляду стендів виставки операторів та компаній України керівництво РСЗ, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, НКРЗ виявило певний інтерес до експозиції, підготовленої Українським державним центром радіочастот. Презентував підприємство перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров. Поважних гостей та учасників засідання зацікавили, зокрема, питання, що пов’язані з функціонуванням автоматизованої системи обліку мобільних терміналів на території України (АІСОМТУ) та Системи радіочастотного моніторингу земних станцій супутникового зв’язку.

2011-12-07-01

 

Відвідувачам виставки були надані відповідні пояснення, їх докладно поінформовано про роль і місце підприємства в системі управління радіочастотним ресурсом.

 

На засіданні першого заступника начальника Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Хаірова Євгена Вікторовича за особистий внесок у розвиток та зміцнення регіональної співдружності в області зв’язку нагороджено Почесною грамотою РСЗ.

Start typing and press Enter to search