ukraine_80x51_Військові дії з бойовиками, які вже довгий час відбуваються на сході Україні, не залишили байдужими жодного свідомого українця. Тисячі військовослужбовців та добровольців стали зі зброєю в руках на захист незалежності та територіальної цілісності нашої країни. Водночас збільшується кількість цивільного населення, установ та організацій, які приходять на допомогу силовим відомствам у забезпеченні їх матеріальними засобами та послугами тилового призначення.
Увесь цей час не залишалися осторонь проблем, пов’язаних з безпекою держави, й працівники Українського державного центру радіочастот.
В рамках акції «Підтримай українську армію» колективом було перераховано на рахунок Міністерства оборони України одноденну заробітну платню співробітників підприємства та його філій у розмірі понад 245 тисяч гривень.
Сьогодні – чергова підтримка української армії.
Не дивлячись на обмежені фінансові можливості, які ускладнилися у зв’язку з анексією Криму, військовими діями в Донецькій та Луганській областях, керівництво підприємства доклало максимальних зусиль аби винайти додаткову можливість підтримати українських вояків.
Для здійснення Міністерством оборони цільових заходів із забезпечення бойової готовності Збройних Сил України УДЦР перерахував понад 165 мільйонів гривень.
Акумулювати цю суму вдалося завдяки оптимізації фінансових витрат, скороченню адміністративного персоналу, а також заощадливому використанню наявних у підприємства матеріально-технічних ресурсів.
– Всебічна допомога українським військовим – це наш громадянський обов’язок, – сказав генеральний директор УДЦР Валентин Резніченко.
При цьому, наголосив керівник УДЦР, підприємство і надалі максимально сприятиме державі у захисті національних інтересів.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search