В Чехії завершився чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації, у якому брали участь понад 90 юних спортсменів ( у вікових групах до 14 та 16 років) з України, Росії, Чехії, Словаччини, Німеччини, Румунії, Хорватії, Словенії та Польщі.

Україну на цих змаганнях представляли й вихованці Волинського обласного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України,  з якими Український державний центр радіочастот підтримує дружні стосунки.

І цього разу УДЦР не залишив осторонь підготовки спортсменів, надав Волинському ОСТК ТСОУ благодійну допомогу. Ця підтримка певною мірою сприяла тому, що збірна України посіла друге місце у загальнокомандному заліку, а вихованець клубу Арсеній Абрамов у змаганнях зі спортивної пеленгації виборов срібну медаль в особистому заліку.

Директор Волинського ОСТК ТСОУ А. Долинський у листі, що надійшов на ім’я начальника УДЦР Павла Слободянюка, висловив керівнику підприємства щиру подяку за допомогу й підтримку юних спортсменів, які примножують спортивну славу України.

Start typing and press Enter to search