На запрошення Федеральної агенції з питань мереж, електроенергії, газу, зв’язку, пошти та залізничного транспорту представник УДЦР бере участь у роботі 83-го засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM), яке відбудеться з 18 по 23 травня в м. Дрезден (ФРН).

У заході, який проводить Комітет з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій пошти та зв’язку (ЕСС), також беруть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Євроконтролю, Європейського офісу зв’язку (ЕСО), експерти інших робочих органів ЕСС та зацікавлених міжнародних організацій.

Серед питань, які планується обговорити, спільне використання діапазону частот 17.7-19.7 ГГц радіоелектронними засобами фіксованої служби та фіксованої супутникової служби, з’ясування технічних та регламентних аспектів використання системою широкосмугового зв’язку «борт-земля» смуги частот 1900-1920 МГц.

На порядок денний Робочої групи винесені також питання, які пов’язані з використанням спектру безпілотними літаючими апаратами.

Учасники зустрічі також планують обмінятися досвідом країн у сфері управління користування радіочастотним спектром.

Для довідки: Робоча група з питань управління радіочастотним спектром (WG FM) є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій пошти та зв’язку (СЕПТ). Вона здійснює загальне формування стратегії та довгострокових планів щодо перспективного використання радіочастотного спектра в Європі, координацію гармонізованого використання радіочастот для різних систем та застосувань у країнах-членах СЕПТ, розробляє критерії сумісності між службами та системами радіозв’язку тощо.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search