22-29 серпня у м. Женева, Швейцарська конфедерація, відбудеться 6-те засідання Цільової групи 5/1 Дослідницької комісії 5 Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), яка є відповідальною за підготовку пропозицій щодо ідентифікації смуг радіочастот для наземного сегменту систем Міжнародного рухомого електрозв’язку (IMT) в смугах частот 24/25 – 86 ГГц та визначення умов спільного використання діючих систем та системи IMT.

Директор департаменту радіослужби УДЦР Олена Уласенко є учасником засідання від України, яка входить до складу міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19), створеної наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

За словами Олени Уласенко, участь у цих заходах  дозволить українській стороні впливати на процес формування тексту звіту Всесвітньої конференції радіозв’язку-2019, щодо використання частот та електромагнітної сумісності РЕЗ в інтересах рухомої служби (мереж 5G) в смугах 24,25-86 ГГц.

Під час засідання відбудеться формування фінальної версії проекту звіту до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 з питання 1.13 порядку денного.

21 серпня 2018

Start typing and press Enter to search